Honoré Daumier - Commission d'Enquet

Litografie, 24x22 cm. Monogramováno vlevo dole H.D. Satira z časopisu Le Charivari. 50.-60- léta 19. stol.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

28564. Commission d'Enquet
Dražba ukončena:14.03.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.03.2019 16:16:45 3257