Holý, Reinerová, Novák, Hlavatý

40605. Soubor 5-ti litografií

popis: Rozměry od 23x34 do 44x32 cm. Všechny signovány. 2x pasparta, sklo, 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:35:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.02.2020 1:01:31 6490
600 Kč 29.01.2020 4:13:39 2467