Holý, Reinerová, Novák, Hlavatý - Soubor 5-ti litografií

Rozměry od 23x34 do 44x32 cm. Všechny signovány. 2x pasparta, sklo, 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Holý, Reinerová, Novák, Hlavatý
40605. Soubor 5-ti litografií
Dražba ukončena:12.02.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.02.2020 1:01:31 6490
600 Kč 29.01.2020 4:13:39 2467