Holešovský - Ležící dívčí akt

Lavírovaná kresba, 68x98 cm, signováno dole uprostřed, rám, zaskleno.

Pozn.: Kopíroval Holešovský podle malíře Boleslawa Szankowského.
Rám poškozený a přetřený.

1164. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:02.06.2014 20:32:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 501 Kč