Holeček - Pražský motiv

Akvarel, 46x65 cm. Signováno vpravo dole Holeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírněpoškozen, papír poškozen.

27056. Pražský motiv
Dražba ukončena:30.01.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč