holandský malíř 19.století - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

holandský malíř 19.století
69926. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:15.12.2021 21:25:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč