Lutobor Hlavsa - Chovatelka

Olej na plátně, 54x45 cm, signováno vpravo dole Hlavsa 84, rám.

1924, Praha
Soukromě studoval u umělce Františka Tichého. Od roku 1964 vystavuje své surrealistické kompozice. V 80. letech se zabývá abstraktní malbou. Od roku 1983 se věnuje výhradně figurální tvorbě. Mnoho jeho děl je jemně eroticky vyzývavých.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen. Vzadu autorský štítek.

2224. Chovatelka
Dražba ukončena:27.05.2015 19:34:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč