Olej na plátně, 54x45 cm, signováno vpravo dole Hlavsa 84, rám.
1924, Praha
Soukromě studoval u umělce Františka Tichého. Od roku 1964 vystavuje své surrealistické kompozice. V 80. letech se zabývá abstraktní malbou. Od roku 1983 se věnuje výhradně figurální tvorbě. Mnoho jeho děl je jemně eroticky vyzývavých.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen. Vzadu autorský štítek.