Hintnaus

15030. Zátiší s chlebem

popis: Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vlevo dole Hintnaus 46, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.11.2017 22:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (28.11.2017 20:01:13) 3229