H. Hrušková

306097. Kytice šeříků

popis: Olej na kartonu, 70x55 cm. Signováno vpravo dole H. Hrušková. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.09.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč