92x88 cm.
Ikonický hedvábný šátek Hermès "Cliquetis" navržený Julie Abadie v roce 1972. Ohromující kompozice ve tvaru vějíře s loveckými rohy a kotvami zdobenými šňůrami a střapci, slunci a mušlemi.
Vyrobeno z kvalitního hedvábí, nadčasový doplněk – báječný předmět, který můžete vlastnit a nosit. Skvěle bude vypadat i zarámovaný k zavěšení na zeď!
Pozn.: V jednom místě mírně poškozeno.