Hermann Alfred Sigg

59337. Námořník

popis: Litografie, 26x41 cm. Signováno vpravo dole tužkou H. A. Sigg. Volný list.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen