Hanuš F. Hérink - Ženy na poli

Olej na plátně 72x88 cm, signováno vpravo dole Herink, rám.

1889, Smečno - 1958

Pozn.: Nově napnuto. Malba poškozena.

2050. Ženy na poli
Dražba ukončena:26.03.2015 21:16:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč