Herbert Aust

301420. Soubor dvou portrétů

popis: Kresby, 45x33 cm a 48x32 cm. Signovány vpravo dole Aust. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.10.2019 20:19:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč