Herbert Aust - Soubor dvou portrétů

Kresby, 45x33 cm a 48x32 cm. Signovány vpravo dole Aust. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Herbert Aust
301420. Soubor dvou portrétů
Dražba ukončena:12.10.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč