Henry Wabel - Zátiší se sádrovou hlavou

Litografie, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Henry Wabel. Volný list.

Henry Wabel
48006. Zátiší se sádrovou hlavou
Dražba ukončena:16.09.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.08.2020 7:41:31 238
500 Kč 25.07.2020 21:52:12 7334