Litografie, 50x38 cm. 21/75. Signováno vlevo dole v tisku H. Matisse 52. Signováno vpravo dole v tisku Henri Matisse.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by Spadem Paris 1995.
o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.