Henri Matisse - Madame L. D. en la blouse bleue

Litografie, 24x15 cm. Signováno vlevo dole v tisku Henri Matisse 38. Volný list.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

59414. Madame L. D. en la blouse bleue
Dražba ukončena:12.05.2021 21:17:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč