Serigrafie, 106x50 cm. Signováno vpravo dole v tisku Henri Matisse. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 125 cm
o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.