Henri Matisse - Femme a la Chaise Rouge

Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

60253. Femme a la Chaise Rouge
Dražba ukončena:16.06.2021 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.06.2021 17:37:11 8053
500 Kč 23.05.2021 7:55:59 754