Henri Matisse

60253. Femme a la Chaise Rouge

popis: Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Volný list.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.06.2021 17:37:11 8053
500 Kč 23.05.2021 7:55:59 754