Henri de Toulouse Lautrec - Plakát The Ault & Wiborg Co.

Litografie, 62x42 cm. Signováno vpravo dole H.T.L. Vpravo dole světlotiskové razítko Paris Lisbo. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

38753. Plakát The Ault & Wiborg Co.
Dražba ukončena:11.12.2019 22:30:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč