Henri de Toulouse Lautrec - May Milton

Litografie, 26x21 cm. Monogramováno vlevo dole dole v tisku a datováno 1895. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

61046. May Milton
Dražba ukončena:01.07.2021 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.06.2021 19:29:43 1850
500 Kč 31.05.2021 10:29:27 1199