Henri de Toulouse Lautrec

61046. May Milton

popis: Litografie, 26x21 cm. Monogramováno vlevo dole dole v tisku a datováno 1895. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 30.06.2021 19:29:43 1850
500 Kč 31.05.2021 10:29:27 1199