Henri de Toulouse Lautrec - Louise Balthy, opus 267

Litografie 1957, 33x26 cm. Signováno vlevo nahoře HTL. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

45978. Louise Balthy, opus 267
Dražba ukončena:10.06.2020 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč