8 světlotisků podle litografií v originálních kartonových deskách, 41x32 cm. Předmluva Wolfganga Balzera. Světlotisky jsou volně adjustovány na čtvrtkách. Vydáno v 50. letech 20. stol. v Německu.
Pozn.: Desky poškozeny.
o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.