Henri de Toulouse Lautrec - Divan Japonais

Litografie, 38x27 cm, 1967, nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

31618. Divan Japonais
Dražba ukončena:15.05.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč