Henri de Toulouse Lautrec - Aristide Bruant

Litografie, 35x24 cm. Signováno vlevo dole v tisku H. Lautrec. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

59365. Aristide Bruant
Dražba ukončena:12.05.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.05.2021 19:49:27 7807
500 Kč 12.05.2021 18:17:43 5053