Henri de Toulouse Lautrec - Aristide Bruant - Eldorado

Litografie, 27,5x19 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Tisknuto roku 1951.

6285. Aristide Bruant - Eldorado
Dražba ukončena:27.10.2016 21:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč