1x oboustranná kresba tužkou - studie, 19x23 cm. Pozůstalostní razítko Heleny Emingerové. Volný list. 1x Hrad Přimda, litografie 30x21 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havlic 85. Rám, sklo. Rám mírně poškozen.