Helmut Newton - Akt

Fotografie, 17x13 cm. Signováno dole uprostřed fixem Helmut Newton. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

62873. Akt
Dražba ukončena:11.08.2021 21:40:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč