Helena Roškotová - Chryzantémy

Olej na plátně, 81x42 cm. Signováno vlevo dole Helena Roškotová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo osvědčení o koupi z r. 1973.

o autorovi: 1906 - ?
Malířka. Studovala soukromě u prof. Vejrycha v Praze, prof. Ditze v Drážďaněch a prof. Leblanca na Académie de la Grande Chaumière v Paříži. Zúčastňovala se domácích i zahraničních výstav Kruhu výtvarných umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 8 000 Kč.

27320. Chryzantémy
Dražba ukončena:31.01.2019 19:02:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč