Helena Dobrodinská

302963. Teplo života

popis: Olej na sololitu, 80x57 cm. Signováno vlevo dole H. Dobrodinská. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.12.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč