Helena Dobrodinská - Teplo života

Olej na sololitu, 80x57 cm. Signováno vlevo dole H. Dobrodinská. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Helena Dobrodinská
302963. Teplo života
Dražba ukončena:31.12.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč