Helena Dobrodinská - Soubor 6 prací

Oleje na sololitu, od 27x53 cm do 80x80 cm. Všechny signovány H. Dobrodinská. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Helena Dobrodinská
304724. Soubor 6 prací
Dražba ukončena:07.05.2020 20:14:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč