Helena Bochořáková Dittrichová - Luční kytice

Litografie, 46x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole H. Bochořáková Dittrichová. Volný list.

o autorovi: 1894 – 1980

123163. Luční kytice
Dražba ukončena:08.09.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.09.2024 15:46:56 11023