Helena Bochořáková Dittrichová - Brněnská přehrada

Olej na plátně, 39x43 cm. Signováno vpravo dole Bochořáková 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1894 – 1980

108093. Brněnská přehrada
Dražba ukončena:27.12.2023 22:14:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč