Kresba, 31x24 cm, signováno vlevo dole H. Jakesch, rám, pasparta, zaskleno.
1867, Praha - 1909, Praha
Malíř a grafik v Mnichově. Učil se u svého bratra Alexandra. Poté studia u prof. O. Seitze v Mnichově. Věnoval se především grafické tvorbě. zejména leptu. Vystavoval v Praze, Vídni, Salzburgu i Budapešti.
Pozn.: Mírně poškozeno.