Heidi Koenig - Quarzazaté

Kombinovaná grafická technika, 53x68 cm. Signováno vpravo dole Heidi Koenig. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1964
Anglická malířka německého původu.

Heidi Koenig
79976. Quarzazaté
Dražba ukončena:13.07.2022 22:14:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč