Kombinovaná grafická technika, 53x68 cm. Signováno vpravo dole Heidi Koenig. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1964 Anglická malířka německého původu.