Olej na kartonu, 25x35cm. Signováno vlevo dole H. Bubeníčková. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1910 – 2001 Malířka, loutkářka. Dcera malíře Oty Bubeníčka.