Jan Havlík - Láska, život, smrt

Nejdelší strana: 49 cm

Olej na překližce, 36x28 cm. Signováno na zadní straně J.Havlík 1995. Rámováno v autorském rámu 49x41 cm označeném mosazným štítkem.

Obraz je výjimečný tím, že se jedná o poslední dílo autora. Pochází ze soukromé sbírky jeho manželky.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

top
114441. Láska, život, smrt
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:25.04.2024 21:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč