Jan Havlík - Je tady

Olej na plátně, 56x45 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Vzadu Havlík 1968. Rámováno.

Pozn.: Obraz byl vystaven v r. 1970 v salonu U Topičů a je katalogizován. Pochází přímo z majetku manželky autora.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

123684. Je tady
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 300 Kč