Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem sokola (Sokol na čince)

Sklo, biskvit, fazetováno, výška 10 cm, hmotnost 888 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72244. Těžítko s motivem sokola (Sokol na čince)
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč