Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem Panny Marie

Sklo, biskvit, opleteno sklářskou nití, fazetováno, výška 10 cm, hmotnost 965 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72241. Těžítko s motivem Panny Marie
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 16.01.2022 23:22:43 1331