Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem Panny Marie

Sklo, biskvit, opleteno sklářskou nití, fazetováno, výška 10 cm, hmotnost 965 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72241. Těžítko s motivem Panny Marie
Dražba ukončena:23.01.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč