Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem králíka

Sklo, biskvit, opleteno sklářskou nití, výška 9 cm, hmotnost 847 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72238. Těžítko s motivem králíka
Zbývá:6 dnů, 10 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 14.01.2022 20:10:22 3699