Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem jelena

Sklo, biskvit, opleteno sklářskou nití, fazetováno, výška 9 cm, hmotnost 637 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72235. Těžítko s motivem jelena
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 17.01.2022 16:53:35 5536
500 Kč 11.01.2022 17:52:03 8857