Hanuš Schweiger - Tuláci

Akvarel na papíře, 45x23 cm. Signováno vlevo dole HŠ 86. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1854-1912
Narodil se v Jindřichově Hradci. Studoval malířskou akademii u prof. Trinkwalda, na pražské AVU později působil pedagogicky. Kreslil akty, je autorem mnohých pohádkových motivů a ilustrací. Věnoval se též fresce.

57522. Tuláci
Dražba ukončena:01.04.2021 22:17:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč