Hanuš F. Hérink - Snopy na poli

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole F.H. Hérink. Rámováno.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

153510. Snopy na poli
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč