Hanuš F. Hérink - Snopy na louce

Olej na kartonu, 23x31 cm. Signováno vpravo dole F. H. Herink 49. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

72113. Snopy na louce
Dražba ukončena:16.01.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč