Hanuš F. Hérink - Práce v poli

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vlevo dole F.H. Hérink. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

47171. Práce v poli
Dražba ukončena:29.07.2020 19:30:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč