Hanuš F. Hérink - Polní práce

Olej na kartonu, 45x66 cm. Signováno vpravo dole F.H.Hérink. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

303152. Polní práce
Dražba ukončena:11.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (05.01.2020 1:06:56) 104