Hanuš F. Hérink - Návrat z pole

Olej na překližce, 50x60 cm. Signováno vlevo dole F. H. Hérink 40. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

77852. Návrat z pole
Dražba ukončena:15.05.2022 20:44:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč