Hanuš F. Hérink - Dobývání zemáků - Beskydy, Morávka

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole F.H. Hérink 37, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

15552. Dobývání zemáků - Beskydy, Morávka
Dražba ukončena:24.01.2018 22:00:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč