Hanuš F. Hérink - Červnové odpoledne

Olej na dřevě, 58x65 cm, signováno vpravo dole F. H. Hérink 36, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

13487. Červnové odpoledne
Dražba ukončena:25.10.2017 19:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč