Tužka a běloba na kartonu, 37x29 cm. Signováno vlevo dole H. Zatzka. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1859 – 1945
Rakouský malíř akademických a fantaskních námětů užívající několik různých pseudonymů
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 210 000 Kč.