Hans Zatzka - Třešně

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole H. Zatzka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 210 000 Kč.

114111. Třešně
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč