Hans Zatzka - Třešně

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole H. Zatzka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1859 – 1945
Rakouský malíř akademických a fantaskních námětů užívající několik různých pseudonymů
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 210 000 Kč.

114111. Třešně
Dražba ukončena:24.04.2024 20:44:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč